pugedon-logo
facetwit
Hakkımızda

1994 yılında kurulan ve birçok sektörde başarılı çalışmalara imza atan TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. bugün İstanbul başta olmak üzere yurt genelinde yaklaşık 25 ilde Profesyonel Site Yönetim Hizmetleri sektöründe çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Son yıllarda ödüllendirme sistemi ile geri dönüşebilir ambalaj atıklarının nihai tüketici aracılığı ile toplanması ve milli ekonomiye kazandırılması Türkiye’ de ve Dünya’ da inovatif bir çözüm olmuştur.
Bu kapsamda TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. yıllardır elde ettiği bilgi ve birikimi yaptığı AR-GE çalışmaları ile birleştirerek 2014 yılında Geri Dönüşüm Otomatları Sektörüne yatırım yapmıştır. Türkiye ve Dünyanın en önemli gündemlerinden birisini oluşturan Geri Dönüşüm Sektöründe ECOMAC, PUGEMAK ve PUGEDON markalı ürünleri ile Türkiye’ nin en büyük SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ’ ne imza atmıştır.

TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. bugün ECOMAC, PUGEMAK ve PUGEDON markalı ürünleri ile ekolojik hayata destek verirken; bir taraftan sokak hayvanlarını beslemekte, diğer taraftan eğitime katkıda bulunmaktadır. Geri dönüşüm konusunda toplumu bilinçlendirmektedir.

AR-GE çalışmalarına önem veren, sürekli kendini yenileyen, eğitimi kendisine ilke edinen, hizmet alma ve vermenin gerektirdiği tüm yükümlülükleri iyi bilen, kuruluşundan bu güne hizmet verdiği tüm alan ve kurumlarda firma ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Sunulan hizmetler devlet ve özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sadakat ve benimsemeye önem veren sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan personelle yürütülmektedir.

TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. olarak amacımız; Devletimizin ilgili kurumları ile müşterek projeler üretip, özellikle çocuklarımız başta olmak üzere toplumu geri dönüşüm konusunda bilinçlendirmek, bu işi yaparken de birtakım ödüllerle işe heyecan katmaktır.MİSYONUMUZ

Misyon, kurumun kişiliği, kimliği ve varlık nedeni olup kuruluşun “varlık sebebim nedir?”, yani "niçin varım?" sorusuna verdiği cevaptır TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. atık atıldığında ödül veren ECOMAC, PUGEMAK ve PUGEDON markalı otomatları ile Türkiye’ de ve dünyanın dört bir yanında değerlendirilebilir atıklar konusunda sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin geliştirilebilmesi için; atık yönetimi konusunda toplumda çevre bilincini oluşturmayı, bu işi yaparken de; insanlığa, insan ve hayvan sevgisini kazandırmayı kendisine misyon edinmiştir.VİZYONUMUZ

Vizyon, bir kurum için realist, güvenli, çekici bir gelecektir. İnsan grupları tarafından benimsenen bir idealdir, bir ümittir. Daha açık bir ifade ile Vizyon; kuruluşun "Ne olmak istiyoruz" sorusuna vereceği cevaptır. TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. atık atıldığında ödül veren ECOMAC, PUGEMAK ve PUGEDON markalı otomatları ile Türkiye’ de ve dünyanın dört bir yanında çevrenin korunması, toplumun gelişimi ve ekonomiye katkı sağlamak amacıyla sürdürülebilir bir geri kazamım sistemine öncülük etmeyi, kendisinden beklenilen hizmetleri kaliteli, verimli, etkin biçimde gerçekleştirmeyi ve bu çalışmalarıyla da kamuoyuna örnek olmayı kendisine vizyon edinmiştir.